Vi använder cookies för att kunna erbjuda bästa möjliga upplevelse. Genom att använda webbplatsen godkänner du att vi hanterar cookies.

Kontakta oss





    VD
    Hans Bergström
    hans.bergstrom@zilenzio.se
    +46 73 809 10 55
    Nordisk KAM, Sälj Mellan och Norra Sverige
    Linus Dahlberg
    linus.dahlberg@zilenzio.se
    +46 70 618 97 41
    Sälj och Arkitekter Exportansvarig
    Dennis Wirenborg
    dennis.wirenborg@zilenzio.se
    +46 70 601 30 22
    Sälj och Arkitekter Sthlm, Mälardalen
    Camilla Johansson
    camilla.johansson@zilenzio.se
    +46 70 618 97 55
    Sälj Södra Sverige
    Mikael Anhammer
    mikael.anhammer@zilenzio.se
    +46 70 618 97 54
    Sälj och Arkitekter Norge
    Magnus Cerderqvist
    magnus.cederqvist@zilenzio.se
    +46 70 618 97 33
    Sälj USA och Kanada
    Jonas Pahlstad
    jonas.pahlstad@zilenzio.se
    +1 (773) 797-6312
    Inköp- och Logistikchef
    Carl-Johan Falkenström
    carl-johan.f@zilenzio.se
    +46 70 200 65 61
    Produkt- och Kvalitetsansvarig
    Daniel Helldén
    daniel.hellden@zilenzio.se
    +46 19 670 17 52
    Säljsupport
    Mia Holmberg
    mia.holmberg@zilenzio.se
    +46 19 670 17 53
    Supportansvarig
    Christopher Hagelberg
    christopher.h@zilenzio.se
    +46 19 670 17 54
    Säljsupport Export
    Franziska Ott
    franziska.ott@zilenzio.se
    +46 70 618 02 54
    Säljsupport
    Zandra Andersson
    zandra.andersson@zilenzio.se
    +46 19 670 17 40
    Grundare / Sälj USA
    Marie Lindqvist-Pahlstad
    marie.lindqvist@zilenzio.se
    +1 (773) 797-6418
    Grundare / Ekonomi
    Jenny Helldén
    jenny.hellden@zilenzio.se
    +46 70 618 97 57
    Sälj och Arkitekter Finland
    Tuukka Kahila
    tuukka.kahila@zilenzio.fi
    +358407346261
    Sälj och Arkitekter Danmark
    Bo Sørensen
    bo.sorensen@zilenzio.se
    +45 4031 9036
    Sälj och Arkitekter Frankrike
    Arno Colantonio
    arno.colantonio@zilenzio.com
    +33 6 11 76 62 47

    Jobba med oss

    Zilenzio växer och vi är alltid intresserade av ny kompetens, om Zilenzio känns rätt för dig och om du brinner för att förbättra arbetsmiljön runt om i världen så är du alltid välkommen att skicka in en spontanansökan. Klicka på knappen nedan.

    Karriär