We are using cookies to be able to offer the best possible experience. By using the site, you acknowledge that you are accepting us using cookies.

Kontakta oss

Live-chat
09:00 – 20:00
info@zilenzio.com
24/7
+46 19 672 17 00
08:00 – 21:00

Kontaktformulär





    VD
    Hans Bergström
    hans.bergstrom@zilenzio.se
    +46 73 809 10 55
    Grundare / Ekonomi
    Jenny Helldén
    jenny.hellden@zilenzio.se
    +46 70 618 97 57
    Grundare / Sälj USA
    Marie Lindqvist-Pahlstad
    marie.lindqvist@zilenzio.se
    +1 (773) 797-6418
    KAM Norden / Sälj och Arkitekter Sthlm och Västra Sverige
    Linus Dahlberg
    linus.dahlberg@zilenzio.se
    +46 70 618 97 41
    Sälj och Arkitekter Finland
    Tuukka Kahila
    tuukka.kahila@zilenzio.fi
    +358407346261
    Sälj och Arkitekter Exportansvarig
    Dennis Wirenborg
    dennis.wirenborg@zilenzio.se
    +46 70 601 30 22
    Sälj USA och Kanada
    Jonas Pahlstad
    jonas.pahlstad@zilenzio.se
    +1 (773) 797-6312
    Sälj och arkitekter Sthlm, Mälardalen och Norra Sverige
    Camilla Johansson
    camilla.johansson@zilenzio.se
    +46 70 618 97 55
    Sälj och arkitekter Östra och Södra Sverige
    Mikael Anhammer
    mikael.anhammer@zilenzio.se
    +46 70 618 97 54
    Sälj och Arkitekter Norge
    Magnus Cederqvist
    magnus.cederqvist@zilenzio.se
    +46 70 618 97 33
    Supportansvarig
    Christopher Hagelberg
    christopher.h@zilenzio.se
    +46 19 670 17 54
    Säljsupport leverans
    Lara Pochmann
    lara.pochmann@zilenzio.se
    +46 70-6189711
    Säljsupport
    Mia Holmberg
    mia.holmberg@zilenzio.se
    +46 19 670 17 53
    Säljsupport Export
    Franziska Ott
    franziska.ott@zilenzio.se
    +46 70 618 02 54
    Säljsupport
    Anna Rickardt
    anna.rickardt@zilenzio.se
    +46 19 670 17 42
    Säljsupport
    Zandra Andersson
    zandra.andersson@zilenzio.se
    +46 19 670 17 40
    Säljsupport
    Filip Sandberg
    Filip.sandberg@zilenzio.se
    +46 70 389 08 85
    Inköp- och Logistikchef
    Carl-Johan Falkenström
    carl-johan.f@zilenzio.se
    +46 70 200 65 61
    Produktansvarig
    Daniel Helldén
    daniel.hellden@zilenzio.se
    +46 19 670 17 52
    Hållbarhet och kvalitetsansvarig
    Hanna Loodin-Ek
    hanna.loodin-ek@zilenzio.se
    +46 19 670 17 43
    Agent Danmark
    Bo Sørensen
    bo.sorensen@zilenzio.se
    +45 4031 9036
    Agent Frankrike
    Arno Colantonio
    arno.colantonio@zilenzio.com
    +33 6 11 76 62 47

    Jobba med oss

    Zilenzio växer och vi är alltid intresserade av ny kompetens, om Zilenzio känns rätt för dig och om du brinner för att förbättra arbetsmiljön runt om i världen så är du alltid välkommen att skicka in en spontanansökan. Klicka på knappen nedan.

    Karriär